Heijendaalseweg 300, 6525 SM Nijmegen
024 - 355 80 29
sss.nijmegen@kloosterbrakkenstein.nl

Van de redactie

10 jarige inwijding nieuwe kerkgebouw

Zondag 3 oktober was een feestelijke viering i.v.m. het 10 jarige inwijding van onze nieuwe kerkgebouw.

Gelukkig konden we weer bij elkaar zitten en de kerk was weer in de originele situatie terug gebracht. In een feestelijke eucharistie viering waarin Pater Aloys voorging en een uitgebreid cantor ensemble samen met de hele kerkgemeenschap zong, was voor velen een hoopvolle en geweldige beleving.

In de preek ging Pater Aloys op de geschiedenis in van onze kerk, vanaf 1908. Deze preek kunt u nalezen in “de preek van de week”. Tevens werd Pater Fons, de overste die zijn 25 jarig priester feest in augustus niet kon vieren, in het zonnetje gezet en bedankt voor zijn inzet voor kerk, klooster, communiteit en medebroeders. Aan het einde van de viering werd een drieluik onthuld waarin de geschiedenis van de sacramentskerk inzichtelijk wordt gemaakt. Daarover volgt nadere informatie.

Naderhand was er gezamenlijk koffie drinken en gebak in de tuinzaal, die voorheen i.v.m. de corona aan de kerkruimte was toegevoegd.

Ook daar werd Pater Fons nog enkele geschenken overhandigd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *